potapeni

PRIMA-diving

Užijte si den pod vodou s našim denním potápěčským programem

Denní potápěčské výlety

Sedm dní v týdnu naše loď opouští přístav na více než 50 různých míst pro potápění. Naše nabídka výletů potěší i nepotápěče a šnorchlisty.

potápění

Prosíme

nedotýkejte se koralů a zvířat

Je

samozřejmostí, že se žádný odpad neháže do moře.

Braní

suvenírů jako mušle, nebo koraly z možského dna je zakázáno zákonem

Cena

zahrnuje jídlo, nápoje a transfer v Hurghadě

HURGHADA

 je dlouho považována za jedno z nejkrásnějších míst pro potápění na světě a těží z celoročního slunečního svitu a teplého počasí. Díky tomu je ideálním místem pro potápěče i nepotápěče.

Noční potápění

Zažijte jiný noční život. Perutýn, španělské tanečníce, jemné hvězdice a chobotnice jsou jen některé z nočních tvorů, které lze vidět po západu slunce nad Hurghadou. Po pozorování západu slunce se připravíte na lodi a ponoříte se do jiného světa. Pokud potřebujete baterku, zajistíme ji zdarma. Najdete zde korály, které nejsou během dne vidět, stejně jako různé mořské ježky, které vycházejí z celku. Muréna, Perutýn a další loví pouze v noci. Pokud je planktón, bude kolem vás magicky svítit. V ceně je zahrnutý transfer v Hurghadě.

Potápění u vraků

Během jednodenního výletu můžete vidět jeden z několika vraků poblíž Hurghady. Pokud se chcete potápět u slavných vraků jako Abu Nuhas, Thistlegorm nebo Salem Express, které sou dále od Hurghady můžeme to pro vás zařídit za příplatek.

Potápění na zkoušku

Objevte s náma zázraky Rudého moře. Ponořte se s instruktorem nebo potápěčským mistrem, aby vás opatrne zasvětil do tajů potápění. Naučíme vás základní teorii a seznámíme se zařízením, než vás doprovodíme na krásný, kontrolovaný ponor v omezené hloubce. Každý, velký nebo malý, může prozkoumat fascinující podvodní svět Rudého moře. Nebudete hlouběji než 8 metrů. Po prvním ponoru se podává oběd a po něm je přestávka 1 - 2 hodiny. Dostatek času na odpočinek, opalování nebo šnorchlování. Pak následuje druhý ponor.

booking
Nahrává se kalendář...
Powered by Booking Calendar