potapeci kurzy

Přijďte a zažijte něco nového. POTÁPĚNÍ.

Pokud se rozhodnete pro potápěčský kurz v Hurghadě, nebude to potápění v bazénu, ale prožívání barevné různorodosti korálů a ryb nášho podmořského světa. Uvidíte, že potápění je zábava, která vás už nikdy nepustí! V naší potápěčské škole PRIMA DIVING v Hurghadě mluvíme česky, slovensky, německy, anglicky, polsky a rusky!

Kurz potápění se skládá ze tří hlavních fází:

Získání znalostí a porozumění základním principům potápění.

Ponory v mělké vodě s učením základních potápěčských dovedností.

Ponory v otevřené vodě s využitím a ověřením svých dovedností .

PRIMA DIVING je školící středisko pro kurzy SDI a PADI.

KARTA EKVIVALENCE SDI  /  PADI  KURZÚ.

BUBLINKÁČ

Dělá bubliny pod vodou. Děti se učí potápět. Program Bublinkáč umožňuje dětem zažít podvodní svět. Pod přísným dohledem, děti mohou plavat s potapěčským přístrojem. Naučí se používat masku, plutvy, BCD a regulátor a zjistí, jaké to je vznášet se v prostoru. Pro mladé dobrodruhy je program Bublinkáč ůvodem do vzrušujícího dýchání pod vodou. Skoč s jedním z našich velmi zkušených instruktorů. Začni s pravou ploutví a vstup do programu a staň se Bublinkáčem.

V ceně:
jídlo a pití
výlet na lodi
spousta zábavy
transfer v centru Hurghady

SEAL TEAM

Program Seal Team je vzrušující podvodní dobrodružství pro děti, který je naplněn podvodními aktivitami a je ůvodem do světa potápění. Program Seal Team dává dětem možnost plavat pod vodou a zažít dobrodružství a objevovat jiné světy . Ptali se někdy vaše děti, jaké je to se potápět s pochodněmi, fotit pod vodou nebo vznášet se v prostoru jako astronaut ? Pokud ano, pak mají šanci zažít toto vzrušující dobrodružství. Jako Seal, se učí základy bezpečného potápění a skouší různé speciální aktivity, jako navigace pod vodou, vztlak, podvodní fotografie a zvyšuje povědomí o životním prostředí.

V ceně:
jídlo a pití
výlet na lodi
spousta zábavy
Transfer v centru Hurghady

DISCOVER SCUBA DIVING
Podívejte se na jiný svět

Tento kurz  je jednou z možností, jak se podívat pod vodní hladinu, aniž byste museli vlastnit potápěčskou certifikaci. Může to být Váš první krok pod vodní hladinu, na základě kterého se následně rozhodnete pro účast v kurzu potápění Open Water Diver. Pokud si nikdy předtím nepotápěl, pojď a zkus to s námi.

V ceně:
jídlo a pití
výlet na lodi
spousta zábavy
Transfer v centru Hurghady

SCUBA DIVER

Chtěli byste se naučit potápět se, ale nechcete se zavázat k úplnému kurzu Open Water Diver ? Pak je tady pro vás kurz Scuba Diver. Kurz potápění zahrnuje základní teorii a podvodní dovednosti, které umožňují úspěšnému účastníkovi potápět se po celém světě za doprovodu profesionála do maximální hloubky 12 metrů. Kurz se skládá z teoretického vzdělávaní, rozvoje znalostí a ponorů do otevřené vody z lodi.

Po úspěšném absolvování kurzu můžete pokračovat a rozšířit vaše vzdělání kdykoli během následujících 12 měsíců na Open Water Diver.

V ceně:
jídlo a pití
výlet na lodi
spousta zábavy
Transfer v centru Hurghady

Open Water Diver
Nejoblíbenější kurz potápění s certifikátem.

Open Water Diver je kompletní, pečlivě strukturovaný kurz pro začátečníky, navržený tak, aby vás posunul od nepotápěče s malou nebo žádnou předchozí zkušeností k certifikovanému potápěči do maximální hloubky 18 metrů. Certifikace je celosvětově uznávaná a platí doživotně.

Kurz Open Water Diver je mezi potápěči také známý jako OWD.
Program se skládá z vzdělávacích sezení a ponorů v moři. Během kurzu Open Water Diver si procvičíte a osvojíte dovednosti, které potřebujete, abyste mohli tento sport dělat bezpečně a byli kompetentním potápěčem. Téměř každý, kdo je v dobrém zdravotním stavu, má dostatečnou kondici a schopnost plavat se může naučit potápět.
Těšíme se na to, že vás naučíme potápět.

V ceně:
jídlo a pití
výlet na lodi
spousta zábavy
Transfer v centru Hurghady

ADVENTURE DIVER
Zažijte podvodní svět a staňte se dobrodruhem.

Po tom, co jste absolvovali kurz Open Water Diver v našem potápěčském centru, proč nemyslet na kurz Adventure Diver a zažít několik dobrodružných ponorů ?
Ty vám nejen umožní získat cenné zkušenosti s našimi kvalifikovanými potápěči, ale kurz je také 50% součástí dalšího certifikátu Advanced Open Water Diver !
Abyste mohli absolvovat kurz Adventure Diver, musíte za jeden den absolvovat tři ponory s našimi vysoce kvalifikovanými potápěči.

V ceně:
jídlo a pití
výlet na lodi
spousta zábavy
Transfer v centru Hurghady

požadavky:
Junior / Open Water Diver kurz

ADVANCED OPEN WATER DIVER
Rozšiřte své potapěčské zkušenosti a znalosti.

Kurz Advanced Open Water Diver je dvoudenní kurz, který poskytuje certifikovaným OWD potápěčům zkušenosti s novými situacemi, dobře organizované, strukturované a pod dohledem
Budete dělat ponory z lodě s různými podvodními aktivitami, abyste zlepšili své zkušenosti a dovednosti.

V ceně:
jídlo a pití
výlet na lodi
spousta zábavy
Transfer v centru Hurghady

požadavky:
Open Water Diver kurz

RESCUE DIVER
Zvládněte každou situaci a zachraňte životy pomocí kurzu Rescue Diver.

Kurz potápěče záchranáře rozvíjí vaše potápěčské znalosti a dovednosti, které vám umožní efektivně provádět potápěčskou pomoc a záchranu, řídit záchranné potapěčské akce a poskytovat první pomoc.
Program je důležitým krokem k rozšíření vašich znalostí a zkušeností jako potápěč a je nesmírně obohacujícím programem.
Objevte vývoj znalostí a cvičení na otevřené vodě, kde kombinujete všechny dovednosti a znalosti, které jste získali v řadě simulovaných scénářů nehod při potápění.
Pokud nemáte certifikát první pomoci, kurz první pomoci může být proveden den před kurzem Rescue Diver.

V ceně:
jídlo a pití
výlet na lodi
spousta zábavy
Transfer v centru Hurghady

požadavky:
Open Water Diver kurz
Ukončený Kurz první pomoci za posledních 24 měsíců
minimální věk 15 let

NIGHT DIVER
Zažijte noční život pod vodou.

Perutýni, španělské tanečnice, jemné peříčkové hvězdice a chobotnice jsou jen některé z nočních tvorů, které lze vidět při Hurghadě po západu slunce. Po pozorování západu slunce na lodi se připravíte a ponoříte se do jiného světa. Pokud potřebujete baterku, poskytneme vám ji bez příplatku.

Najdete zde korály, které nejsou během dne vidět, stejně jako různé druhy mořských ježků, které vycházejí z jejich domečkůi. Velké murény, perutýni a další loví pouze v noci. Pokud je planktón, uvidíte ho kolem vás magicky zářit. Španělské tanečnice jsou také vidět pouze během nočních ponorů.

V ceně:
Transfer v centru Hurghady

EMERGENCY FIRST RESPONSE (EFR)
Zvládněte každou situaci a zachraňte životy díky kurzu první pomoci

Emergency First Response vám poskytne nástroje, které potřebujete k provedení CPR a první pomoci.
Ať už jste potápěč, nebo ne, Emergency First Response vás připraví na řešení potenciálně život ohrožujících situací.

Tento komplexní program se skládá ze dvou základních modulů, které lze nabízet v tandemových i nezávislých kurzech: primární péče a sekundární péče.
Společně tyto kurzy vedou k rozsáhlému školení v CPR a první pomoci.

WRECK DIVER


Ať už se jedná o trosky, které byly úmyslně potopeny, aby sloužily „vodnímu životu“ a potápěčům jako umělý útes, nebo zda jsou výsledkem nehody, trosky jsou vždy něco fascinujícího. Okna do minulosti. Lodě, letadla a dokonce i auta pod vodou jsou oblíbenými předměty pro objevování a užívání si stvoření, která se tam usadila.

Každý vrak nabízí mnoho příležitostí objevit něco zvláštního, možná dokonce vyřešit záhadu, která ho obklopuje, nebo spatřit něco, co ostatní potápěči přehlédli.

Speciální kurz „Vrakové potápění“ je oblíbený, protože nabízí potápěči velmi speciální dobrodružství, při kterém se naučí nové postupy a jejich zodpovědné dodržování bude samozřejmostí.

V ceně:
jídlo a pití
výlet na lodi
spousta zábavy
Transfer v centru Hurghady

požadavky:
Adventure Diver kurz
minimální věk 15 let

DEEP DIVER
Volání hlubin.

Objevování hlubších míst je něco vzrušujícího a tajemného. Někdy láká vrak hlouběji než 18 metrů, nebo na strmé stěně to může být velký mořský tvor nebo heino. Cokoli vás tam tam fascinuje: Abyste se mohli s jistotou potápět do hloubkou až 40 metrů, měli byste absolvovat speciální kurz hlubokého potápění.

V ceně:
jídlo a pití
výlet na lodi
spousta zábavy
Transfer v centru Hurghady

požadavky:
Adventure Diver kurz
minimální věk 15 let

DRIFT DIVER


V kurzu Drift Diver se naučíte, jak si užít proudy v moři tím, že se jenom necháte unášet. Pocit létání – jenom jste při tom pod vodou s potápěčským vybavením. Proudové potápění je vzrušující a zároveň uvolňující. Pokud vám to zní jako zábava, pak je pro vás tento speciální kurz proudového potápění ideální.

V ceně:
jídlo a pití
výlet na lodi
spousta zábavy
Transfer v centru Hurghady

požadavky:
Junior Open Water Diver kurz
minimální věk 12 let

UW PHOTOGRAPHY


Nejoblíbenější kurz z potápěčských specialit.

S tolika podvodními fotoaparáty na výběr je fotografování vašich podvodních dobrodružství snadnější a zábavnější než kdy jindy. Kurz Digital Underwater Photographer vás chytí rychle, ať už používáte kameru typu point-and-shoot nebo sofistikovanou dSLR jako profesionálové.

Vzhledem k tomu, že je podvodní fotografie oblíbená také u bezpřístrojových potápěčů a šnorchlistů , je také pro ně možnost absolvovat tento kurz.

V ceně:
jídlo a pití
výlet na lodi
spousta zábavy
Transfer v centru Hurghady

požadavky:
Junior Open Water Diver kurz
minimální věk 10 let

DIVEMASTER
Staňte se certifikovaným profesionálním potápěčem

Kurz Divemaster je první profesionální úrovní. Během tohoto kurzu se naučíte, jak pracovat se začátečníky a být u nich, když sbírají první podvodní zážitky. Naučíte se, jak doprovázet a vést certifikované potápěče v cizích vodách. Váš instruktor vás také naučí, jak zacházet s potápěčskými skupinami a také jakm učit bezpečné potápění z lodi. Abyste se stali profesionálním divemasterem, naučíte se fyzické a psychologické působení na potápěče. Naučíte se, jako kvalitně předvádět a vaše znalosti stoupnou na profesionální úroveň.

V ceně:
jídlo a pití
výlet na lodi
spousta zábavy
Transfer v centru Hurghady

požadavky:
minimální věk 18 let
Rescue Diver kurz
Ukončený Kurz první pomoci za posledních 24 měsíců.
K přihlášení: minimálně 40 zapsaných ponorů na otevřené vodě.
K přihlášení: minimálně 60 zapsaných ponorů na otevřené vodě.
Zdravotní potvrzení od lékaře maximálně 12 měsíců staré.

Rádi by jste se naučili potápět nebo dosáhli další úroveň ?

BOOKING
Nahrává se kalendář...
Powered by Booking Calendar